• 602 648 191
  • ittech@doktorczyk.pl

Kamery HD

Oferujemy profesjonalny montaż kamer przemysłowych dla firm, instytucji, sklepów, magazynów oraz osób fizycznych. Nawet wysokiej klasy urządzenia bez odpowiedniego ustawienia i właściwie dobranych akcesoriów nie zapewni pożądanej efektywności systemu nadzoru. Proponujemy Państwu usługi na najwyższym poziomie oraz fachowe doradztwo bez względu na wielkość instalacji. Do realizacji każdego projektu podchodzimy indywidualnie, aby zapewnić optymalne wykorzystanie urządzeń w zależności od uwarunkowań danego obiektu.

GWARANTUJEMY:
– duże doświadczenie,
– indywidualne podejście do klienta,
– bezpłatny kosztorys wraz z dojazdem do klienta
– całodobową pomoc techniczną.

Koszt montażu systemu monitoringu różni się w zależności od ilości kamer oraz pozostałego sprzętu przewidzianego do wykonania danej instalacji. Podczas wyceny uwzględniany jest również czas jaki musimy poświęcić na instalację elementów monitoringu. Ważna jest również odległość kamer od rejestratora oraz miejsce ich montażu. Jeśli chcą państwo uzyskać szczegółowe informacje na temat wyceny lub zamówić montaż systemu monitoringu – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Posiadamy wszystkie akcesoria niezbędne do stworzenia profesjonalnego monitoringu wizyjnego. Poniżej przedstawiamy kilka przykładowych rozwiązań z naszej oferty.

Korzystasz z facebooka? Możesz otrzymać rabat w wysokości 100zł.Jak? To proste. Udostępnij nasz profil.

Jeśli jesteś w posiadaniu systemu monitoringu w starym systemie PAL możesz przejść na system Full HD.

Sygnał z kamer HD można przesłać za pomocą kabla koncentrycznego nawet niskiej jakości, co jest alternatywą dla osób posiadających monitoring analogowy w starym systemie PAL. Przejście w rozdzielczość HD nie wymaga zmiany okablowania. W zależności od jakości kabla koncentrycznego zasięg będzie różny. Dla przykładu, przy wykorzystaniu kabla RG-59 zasięg wyniesie ok. 400 m przy rozdzielczości 1080p. Natomiast dla rozdzielczości 720p będzie to ok. 500 m. Przy większych odległościach jakość obrazu będzie stopniowo się pogarszać. Przy zastosowaniu kabli o wyższej jakości zasięg ten będzie większy. 

Możliwy jest również przesył sygnału z kamer za pomocą skrętki komputerowej oraz transformatorów wideo. W zależności od stosowanych transformatorów zasięg może być różny. Za graniczną odległość można przyjąć 150 m. Po jej przekroczeniu w przypadku większości transformatorów jakość będzie widocznie gorsza.

Rejestratory HD współpracują z kamerami HD oraz z kamerami PAL. W zależności od modelu rejestratora kamery mogą być zmieniane parami lub w dowolnej konfiguracji. Dzięki temu można przechodzić na system HD stopniowo, bez konieczności wymiany wszystkich kamer od razu.

Największy atut monitoringu w systemie o standardzie AHD to stosunek ceny do jakości. Ponosząc niewielkie koszty, możemy zainstalować monitoring w jakości Full HD. Niewątpliwe zalety to również brak opóźnień w transmisji danych oraz łatwa konfiguracja sprzętu.